Yhteyshenkilöt

Voit ottaa yhteyttä myös yhteydenottolomakkeella

Oy Medfiles Ltd

Johto ja hallinto

Tuija Keinonen
Toimitusjohtaja
tuija.keinonen@medfiles.eu
Puh. 020 7446 802
Gsm 050 555 1541

Hallinto

Kirsi Kannassalo
Hallintopäällikkö
kirsi.kannassalo@medfiles.eu
Puh. 020 7446 804
Gsm. 050 537 1963

Taloushallinto

Anja Sihvonen
Talouspäällikkö
anja.sihvonen@medfiles.eu
Puh. 020 7446 803
Gsm. 040 559 9707

Analyyttinen ja farmaseuttinen kehitys

Mirja Savolainen
Laboratoriojohtaja
mirja.savolainen@medfiles.eu
Puh. 020 7446 816
Gsm 050 3549 261

Viranomaispalvelut ja kliiniset tutkimukset

Satu Kujala
Johtaja, Healthcare services
satu.kujala@medfiles.eu
Puh. 020 7446 854
Gsm 050 5779 003

Analytiikkapalvelut

Tuija Happonen
Laboratoriopäällikkö
tuija.happonen@medfiles.eu
Puh. 020 7446 813
Gsm 050 566 1856

Tuotekehityspalvelut

Minna Johanna Heiskanen
Laboratoriopäällikkö
minnajohanna.heiskanen@medfiles.eu
Puh. 020 7446 838
Gsm 040 139 3065

Farmaseuttiset dokumentaatiopalvelut

Ulla Orava
Farmaseuttis-kemiallisten toimintojen päällikkö
ulla.orava@medfiles.eu
Puh. 020 7446 861
Gsm 0400 632 237

Lääketieteellisen ja regulatiivisen kirjoittamisen palvelut

Satu Kujala
Johtaja, Healthcare services
satu.kujala@medfiles.eu
Puh. 020 7446 854
Gsm 050 5779 003

Kliiniset tutkimuspalvelut

Kirsi Pärri-Hedman
Avainasiakaspäällikkö
kirsi.parri-hedman@medfiles.eu tai expert@medfiles.eu
Puh. 020 7446 896
Gsm 050 583 3941

Ihmis- ja eläinlääkkeiden myyntilupapalvelut

Satu Kujala
Johtaja, Healthcare services
satu.kujala@medfiles.eu tai expert@medfiles.eu
Puh. 020 7446 854
Gsm 050 5779 003

Baltian maat / Myyntilupa- ja lääketurvapalvelut

Santa Zeibote
Myyntilupapäällikkö
santa.zeibote@medfiles.eu tai info@medfiles.eu
Puh. +371 6737 0250
Gsm + 371 2941 8080

Lääketurvapalvelut

Satu Kujala
Johtaja, Healthcare services
satu.kujala@medfiles.eu tai expert@medfiles.eu
Puh. 020 7446 854
Gsm 050 5779 003

Terveystaloustiede / Market access-palvelut

Satu Kujala
Johtaja, Healthcare service
satu.kujala@medfiles.eu tai expert@medfiles.eu
Puh. 020 7446 854
Gsm 050 5779 003

Elintarvike- ja ravitsemuspalvelut

Essi Sarkkinen
Seniori rekisteröintiasiantuntija
essi.sarkkinen@medfiles.eu tai expert@medfiles.eu
Puh. 020 7446 848
Gsm 044 7001201

Terveydenhuollon laitteet ja tarvikkeet

Laura Petäjämäki
Myyntilupapäällikkö, terveydenhuollon laitteet ja tarvikkeet
laura.petajamaki@medfiles.eu tai expert@medfiles.eu
Puh. 020 7441 541
Gsm 040 6686 796

QP, laatu ja lääketukkukauppa

Christina Huntus
Laadunvarmistuspäällikkö
christina.huntus@medfiles.eu
Puh. 020 7446 870
Gsm 050 577 9005

Satu Kujala
Johtaja, Healthcare services
satu.kujala@medfiles.eu tai expert@medfiles.eu
Puh. 020 7446 854
Gsm 050 5779 003

Käännöspalvelut

Satu Kujala
Johtaja, Healthcare services
satu.kujala@medfiles.eu tai expert@medfiles.eu
Puh. 020 7446 854
Gsm 050 5779 003

Baltian maat (Viro) / Yleishallinto

Egle Halgma
egle.halgma@medfiles.eu
Puh. +372 730 5409
Gsm.+372 555 44 611

Baltian maat (Latvia) / Yleishallinto

Santa Zeibote
Myyntilupapäällikkö
santa.zeibote@medfiles.eu tai Latvia@medfiles.eu
Puh. +371 6737 0250
Gsm +371 2941 8080

Baltian maat (Liettua) / Yleishallinto

Birute Zilaitiene
birute.zilaitiene@medfiles.eu tai Lithuania@medfiles.eu
Puh. +370 5246 1645
Gsm +370 6182 2500